Je winkelwagen is momenteel leeg
Dit geschenkset voor mannen bevat de heerlijkste geurende scheerproducten. Dit set bestaat uit één aftershave balsem van 120 ml, één gezichtscrème van 75 ml en één scheerschuim van 200 ml.
Het scheerschuim zorgt voor een soepele en veilige scheerbeurt. De groene thee en de aloë hydrateren en verminderen irritatie van je huid. Het product is vrij parabenen en kleurstoffen.
De aftershave balsem verfrist, kalmeert en hydrateert je huid na het scheren. Allantoïne, bisabolol en D-panthenol zorgen voor de vitalisering en hydratatie van de huid, terwijl menthol de huid verfrist. Teatree-olie, kliskruid en rozemarijn helpen daarnaast de huid te kalmeren na het scheren. Het product is vrij parabenen en kleurstoffen.
De gezichtscrème is een natuurlijke anti-aging crème die de veroudering tegengaat, maar ook dag en nacht je huid hydrateert zonder te gaan glimmen. Collageen en hyaluron azuren helpen je om rimpelvorming te voorkomen. Het product is vrij parabenen en kleurstoffen.
De gezichtscrème kan je ook terugvinden in het andere geschenkset van Men's Master Professional gevuld met 3 verzorgingsproducten. Zoek je nog scheermessen en scheerkwasten? Waarom koop je geen cadeau setje met een professioneel scheermes? Deze scheermessen komen met dubbelzijdige Derby mesjes.
21,5cm (l) x 5,5cm (b) x 25,5cm (h).
577 gram.
395 ml.
Items van productcarrousel